Konsulting

Usługa skierowana do osób odpowiedzialnych za strategię rozwoju infrastruktury IT. Skumulowana wiedza i doświadczenie zespołu naszych specjalistów pozwoli uniknąć niepotrzebnego stresu i kosztów wynikających z błędnie podejmowanych decyzji przy modernizacji, rozbudowie i wytyczaniu ścieżki rozwoju warstwy technicznej firmy.

Pod pojęciem Konsultingu IT kryje się szeroki wachlarz działań mający na celu pomoc Klientowi w uniknięciu strat i zagrożeń wynikających z luk w systemie informatycznym oraz zaplanowaniu optymalnych kroków inwestycyjnych w tym obszarze. Inwestycje takie mają kluczowe znaczenie dla rozwoju i sprawnego działania całej firmy.

Przemyślana i prawidłowo  zaplanowane w którkim czasie przyniosą wymierny zysk w postaci zwiększenia wydajności przedsiębiorstwa. Wobec lawinowego rozwoju technologii informatycznej dostarczającej coraz doskonalsze narzędzia i otwierającej nowe możliwości, problem modernizacji sprzętu czy aktualizacji oprogramowania wymaga stałej uwagi. To zadanie bierzemy na siebie.

W ramach usługi konsultingowej doradzimy wybór odpowiedniego oprogramowania, architekturę infrastruktury sieciowej, specyfikację i konfiguracje sprzętu komputerowego, stosownie do oczekiwanych funkcjonalności i zaplanowanego budżetu. Wykażemy też własną inicjatywę wskazując techniczne możliwości rozwoju firmy a nawet nowe obszary działalności businessowej do jakich te możliwości prowadzą.

>>Skontaktuj się z nami<< 


Sieci Komputerowe i Hot Spoty Wifi

Projektujemy i wdrażamy elementy infrastruktury sieciowej.                >>Czytaj Więcej<<

Monitoring przeglądanych stron internetowych

Jeśli chcesz wiedzieć co twoi pracownicy robią w czasie pracy i jakie strony przeglądają to zapoznaj się z naszą ofertą. >>Czytaj Więcej<<

Serwis

Serwisujemy i utylizujemy sprzęt komputerowy. Darmowa wycena.>>Czytaj Więcej<<

Audyty i Szkolenia

Przeprowadzamy audyty infrastruktury sieciowej oraz sposobu zabezpieczania danych. Szkolenia prowadzone są z obsługi Pakietu Microsoft Office.   >>Czytaj Więcej<<

Sprzedaż i leasing sprzętu komputerowego

Wycenimy sprzęt i przegotujemy ofertę, zarówno na sprzęt nowy jak i używany po leasingowy. >>Czytaj Więcej< <

Zabezpieczanie danych

Kompleksowa usługa dotycząca zabezpieczenia Danych w firmie.
>>Czytaj Więcej<<