Nowe usługi w ofercie Zikomu

Written by Andrzej Chrzanowski - Bez kategorii - No Comments

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu rynku na usługi IT. Firma  Zikom wraz z nową stroną www, przygotowała szereg nowych usług oraz nowe oparte na europejskich normach sposoby zabezpieczenia danych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Pakiet star dla Firm.

Jedną z nowych usług w ofercie Zikomu jest „Pakiet Start„. Usługa jest skierowana do dla nowo powstałych firm. Proponujemy kompleksową usługę dotyczącą wdrożenia IT w twojej firmie. Zaproponujemy optymalną ofertę na sprzęt komputerowy (nowy, używany za gotówkę lub leasingowany). Dobierzemy i za instalujemy odpowiednie oprogramowanie.

Zajmiemy się rozmowami z firmami dostarczającymi łącze internetowe i telefony voipowe. Dobierzemy routery i switche. Skonfigurujemy całą sieć .

Czytaj więcej

System bezpiecznych danych SBD

Nowe sposoby zabezpieczeń oparte na standardach europejskich ISO 27001 oraz zgodne z rozporządzeniami  Ministra  Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Większość użytkowników komputerów podczas swojej pracy, doświadczyło utraty danych. Odzyskiwanie danych jest procesem kosztownym i czasochłonnym. Dla tego w każdej z firmie powinno się z szczególną uwagą przyglądać procesowi sporządzania kopi zapasowych.

Czytaj wiecej