Outsourcing IT

Od blisko 20 lat gromadzimy wiedzę i doświadczenie w obsłudze informatycznej podmiotów gospodarczych z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. W tym czasie zaufało nam i nie zawiodło się wiele firm.

Dzięki współpracy z nami mogły one wykorzystać najnowocześniejsze rozwiązania dla zwiększania swej skuteczności w rynkowej grze.

Powierzenie realizacji usług z zakresu IT Outsourcing firmie Zikom oznacza przekazanie odpowiedzialności za zasoby informatyczne, wybrane funkcje lub procesy biznesowe. Zajmujemy się bieżącą obsługą serwisową, dbaniem o dostępność innowacyjnych rozwiązań dla Twojego przedsiębiorstwa oraz stałą opieką thinktanku którego członkowie reprezentują główne nurty branży IT.

logo małe zikom

Dla naszych klientów przygotowujemy technologie nastawione na ciągłe zwiększanie skuteczności działania przy równoczesnym ograniczeniu kosztów działalności.
Dostarczamy i wdrażamy niezawodne rozwiązania sprzętowe oraz programowe zapewniając pełną opiekę na środowiskiem IT klienta.

Dokonujemy okresowych audytów  legalności, przeprowadzamy procesy standaryzacyjne oraz inwentaryzacje sprzętu. Nasza oferta w tym zakresie pozwala na znaczne obniżenie kosztów utrzymywania etatów niezwiązanych bezpośrednio z działalnością firmy i pozwala na bardziej elastyczne zarządzanie wykorzystaniem IT w osiąganiu celów firmy.
W oparciu o analizę oczekiwań rynku przygotowaliśmy zestaw gotowych propozycji w postaci gotowych pakietów usług.