Sprzedaż i leasing sprzętu komputerowego

Zapewniamy zaopatrzenie w rekomendowany sprzęt komputerowy i materiały eksploatacyjne w jakości „pro” i adekwatnych cenach. Jako serwis komputerowy z wieloletnim stażem mamy wiedzę z pierwszej ręki na temat faktycznego standardu wykonania i funkcjonalności urządzeń dostępnych na rynku. Możemy z pełną odpowiedzialnością zaproponować tylko te najbardziej niezawodne.

Dzięki współpracy z renomowanymi Partnerami z rynku usług finansowych do naszej oferty należy też leasing sprzętu komputerowego. Nasi Partnerzy to firmy wyspecjalizowane w leasingu przedmiotów z zakresu nowoczesnych technologii – głównie sprzętu IT i oprogramowania, sprzętu biurowego, fotograficznego, medycznego oraz telekomunikacyjnego. Zapewniamy szybkość i sprawność działania – w 30 minut przekazujemy decyzję o finansowaniu przy minimum wymaganych dokumentów i maksymalnie uproszczonym procesie zawarcia umowy.

Leasing to szybki i łatwy dostęp do nowoczesnych przedmiotów i technologii. Możliwość korzystania z nich bez konieczności natychmiastowego zakupu. Odpowiednie dopasowanie sprzętu do potrzeb inwestycyjnych. Dzięki niskim ratom leasingowym istnieje możliwość wyboru lepszego, droższego sprzętu – ściśle według potrzeb.

Działamy niezależnie zarówno od producenta jak i od banku wykorzystując atuty ich propozycji, po to aby oferować naszym Klientom i Partnerom najszerszą przestrzeń swobody planowania.

>>Skontaktuj się z nami<< 


Sieci Komputerowe i Hot Spoty Wifi

Projektujemy i wdrażamy elementy infrastruktury sieciowej.                >>Czytaj Więcej<<

Monitoring przeglądanych stron internetowych

Jeśli chcesz wiedzieć co twoi pracownicy robią w czasie pracy i jakie strony przeglądają to zapoznaj się z naszą ofertą. >>Czytaj Więcej<<

Serwis

Serwisujemy i utylizujemy sprzęt komputerowy. Darmowa wycena.>>Czytaj Więcej<<

Audyty i Szkolenia

Przeprowadzamy audyty infrastruktury sieciowej oraz sposobu zabezpieczania danych. Szkolenia prowadzone są z obsługi Pakietu Microsoft Office.   >>Czytaj Więcej<<

Sprzedaż i leasing sprzętu komputerowego

Wycenimy sprzęt i przegotujemy ofertę, zarówno na sprzęt nowy jak i używany po leasingowy. >>Czytaj Więcej< <

Zabezpieczanie danych

Kompleksowa usługa dotycząca zabezpieczenia Danych w firmie.
>>Czytaj Więcej<<